اخبار

 

بالاترین امتیاز شناسایی در ارزیابی MITRE ATT&CK

نتایج گزارش سال ۲۰۲۱ MITRE Engenuity ATT&CK برای بیت دیفندر بسیار موفقیت آمیز بود. محصولات امنیتی بیت دیفندر بالاترین نرخ شناسایی را با عنوان استاندارد طلایی در تست ها و شبیه‌سازی های MITRE به از آن خود کرده است.

ارزیابی MITRE ATT&CK بر روی ۲۹ محصول پیشرو در حوزه امنیت سایبری از جمله، Crowdstrike، Microsoft، McAfee و سایر محصولاتی که قابلیت شناسایی تکنیک‌ها و تاکتیک‌های FIN7 و Carbanak انجام شده است.

گراویتی زون بیت دیفندر با ۳۶۶ شناسایی تهدید سایبری از انواع مختلف (که با فاصله ۱۰ پله‌ای از دومین رتبه و تقریبا فاصله بیش ۵۰٪ از میانگین شناسایی نسبت به سایرین) افتخار بزرگی را کسب کرده‌است.

 

بیت‌دیفندر همچنین در خروجی نتایج با استفاده از عملیات امنیتی موثر خود به کاهش سردرگمی تحلیل‌گران در ۹۶٪ از کل شناسایی‌ها کمک کرده‌است. در مقایسه با سایرین، که در مواجهه با چنین تهدیداتی اطلاعات محدودی را در اختیار قرار داده اند که نیاز به بررسی بیشتر توسط تیم‌های امنیتی را طلب می‌کند.

Bitdefender GravityZone از طریق دقت بالا و استثنایی، هشدارهای غنی از اطلاعات مفید و پشتیبانی از چند سیستم‌عامل، شامل شناسایی ۱۰۰٪‌حملات بر روی سیستم عامل لینوکس، یک بار دیگر ثابت کرد که این یک انتخاب هوشمندانه برای کمک به سازمان‌ها برای تقویت انعطاف‌پذیری سایبری است که با راه‌حلهایی با نرخ بالای شناسایی، ایجاد هشدارها و واکنش‌های مناسب را ارائه می‌دهد.

این دومین سال پیاپی است که Bitdefender در ارزیابی MITRE ATT&CK شرکت می‌کند، که بسیار مورد توجه تحلیل‌گران صنعت و سازمان‌هایی است که به دنبال یافتن یک راه موثر برای پاسخ به تهدیدات امنیت سایبری هستند.

«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»