بیت دیفندر، بار دیگر بهترین شد

زمانی که سخن از بهترین ها به میان می آید، نظرات متفاوت خواهد بود به ویژه در دنیای نرم افزاری های امنیتی که انتخاب بهترین به مراتب دشوار تر است چرا که تعدادی برند قوی برای جلب توجه و کسب اعتماد بیشتر کاربران، با یکدیگر به شدت رقابت می کنند.

بیت دیفندر، که جایزه بهترین محصول امنیتی سال 2013 را نیز به دست آورده بود، مجددا با غلبه بر 22 رقیب امنیتی دیگر از جمله سیمانتک ، مک آفی ، کسپرسکی، اویرا و سایر رقبا، عنوان بهترین نرم افزار امنیتی سال 2014 را از موسسه مستقل      AV-Comparatives دریافت کرد. بیت دیفندر توانست امتیاز برتر Advanced + را در تمام 8 بخش مورد آزمایش کسب کرده و برنده جوایز ویژه AV-Comparatives در حوزه های ذیل باشد:

Real World Protection ”, “ Proactive “, “ Joint Performance ”, “ Joint Removal

کسب عنوان بهترین محصول سال، باعث می شود تا پیشتازی بیت دیفندر در گستره صنعت نرم افزارهای امنیتی از لحاظ کیفیت، تثبت شده و این شرکت بتواند با شتاب فزاینده گامهایی برای بدست آوردن فن آوریی های جدید تر بردارد.

در همین رابطه ، Andreas Clementi مدیر موسسه AV-Comparatives می گوید: "در طول یک سال آزمایشات فشرده، بیت دیفندر موفق به حفظ آوازه خود در دفاع بی عیب و نقص و سهولت در استفاده شد." وی افزود:" در طی تمام سالهایی که ما محصولات بیت دیفندر را مورد آزمایش قرار داده ایم؛ قدرت، نوآوری، چابکی و آگاهی کافی از نیازهای مشتریان و همچنین واکنش سریع و درست نسبت به شرایط متغیر امنیت آنلاین، از جمله قابلیت هایی بوده اند که بیت دیفندر از خود به نمایش گذاشته است.  

 

 Catalin Cosoi، مدیر استراتژی امنیت شرکت بیت دیفندر می گوید: " ما مفتخریم که بار دیگر برنده عنوان محصول سال توسط موسسه AV-Comparatives شده ایم، وی با اشاره به این موضوع که:  "بیت دیفندر تمام امکانات خود را برای ارتقا محصولاتش به کار می گیرد. "در ادامه افزود :"بهترین شناخته شدن توسط متخصصان خبره، خود، حکم پاداشی ارزشمند را برای ما دارد. درست است که با کسب این عنوان ما به عنوان بهترین شناخته می شویم اما مسئولیت تلاش برای حفظ این عملکرد در سال 2015 نیز برای ما اهمیت دارد."

 

منبع: دفتر بیت دیفندر ایران

شرکت مهندسی ابل رایان پویا


«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

آنتی ویروس امنیتی بیت دیفندر

به میلیون ها کاربر کامپیوتری که به نشان گرگ اژدهای بیت دیفندر اطمینان کرده اند بپیوندید و از امنیتی آرام لذت ببرید.

راه کارهای امنیتی بیت دیفندر طیف وسیعی از محصولات را برای فراهم کردن امنیتی آرام جهت کاربران خانگی، سازمان های متوسط و بزرگ فراهم کرده است. محصولات بیت دیفندر با امکاناتی نظیر ضد بدافزارها، آنتی ویروس، آنتی فیشینگ، کنترل والدین، دیواره آتش، پرداخت امن، کیف پول امن و ... هر آنچه را که برای محافظت از شما در فضای مجازی نیاز است را در اختیار شما می گزارد.
بیت دیفندر داشته باشید و با خیال آسوده به دنیای مجازی وارد شوید.