اخبار

 

باج افزار BadRabbit

طلع باشید که از روز گذشته گونه جدیدی از باج افزار Petya، به نام BadRabbit در حال گسترش می باشد. هر چند بیشترین آلودگی ایجاد شده تا این لحظه در اوکراین و روسیه گزارش شده است ولی با توجه به سرعت گسترش آن احتمال ایجاد آلودگی در سایر کشورها هم می باشد.

 

خبر خوب اینکه، هیچیک از مشتریانی که از محصولات بیت دیفندر (سازمانی یا خانگی) استفاده می نمودند به دلیل مدل رفتار شناسی و تکنولوژی های شناسایی بیت دیفندر به این باج افزار آلوده نشده اند. جالب تر اینکه باج افزار BadRabbit در جولای 2017 توسط Hyper Detect محصول جدید بیت دیفندر GravityZone Elite در همان ساعت اولیه شناسایی و مسدود شده بود. این موضوع نه تنها بیان کننده تکنولوژی و قدرت الگوریتم های شناسایی بیت دیفندر می باشد، بلکه نشان دهنده توانایی محصول جدید Elite (HD) است که ایده آل برای سازمان هایی می باشد که امنیت در بالاترین سطح مورد نیاز ایشان می باشد.

 

اطلاعات بیشتر در لینک https://labs.bitdefender.com/2017/10/bad-rabbit-ransomware-strikes-ukraine-likely-related-to-goldeneye/ قابل دسترسی می باشد.

 

«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»