معرفی bitdefender Patch Managment

کمپانی بیت دیفندر مولفه جدیدی با نام مدیریت وصله های امنیتی (Patch Management) را در محصولات گرویتی زون خود معرفی و عرضه نموده است.

از طریق این مولفه وصله های امنیتی برنامه سیستم عامل و سایر برنامه های نصب شده بر روی سیستم ها به صورت خودکار و از طریق کنسول مدیریتی مرکزی بر روی شبکه منتشر خواهد شد.

ماژول مدیریت وصله های امنیتی (Patch Management) بیت دیفندر ته تنها به صورت مرکزی به توزیع وصله های امنیتی می پردازد بلکه ترافیک شبکه داخلی را ازطریقذخیره فایل های مرتبط با وصله های امنیتی cache مدیریت خواهد کرد.

ماژول مدیریت وصله های امنیتی (Patch Management)امکانات زیر را در اختیار شما قرار می دهد:

• تنظیمات مربوط به سرور ذخیره سازی فایل نصب وصله امنیتی

• اسکن وصله های امنیتی برای شناسایی سیستم های مشکل دار

• ارسال دستور نصب وصله های امنیتی

• گزارشات و هشدارهای مختص وصله های امنیتی

شرکت مهندسی ابل رایان پویا


«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

آنتی ویروس امنیتی بیت دیفندر

به میلیون ها کاربر کامپیوتری که به نشان گرگ اژدهای بیت دیفندر اطمینان کرده اند بپیوندید و از امنیتی آرام لذت ببرید.

راه کارهای امنیتی بیت دیفندر طیف وسیعی از محصولات را برای فراهم کردن امنیتی آرام جهت کاربران خانگی، سازمان های متوسط و بزرگ فراهم کرده است. محصولات بیت دیفندر با امکاناتی نظیر ضد بدافزارها، آنتی ویروس، آنتی فیشینگ، کنترل والدین، دیواره آتش، پرداخت امن، کیف پول امن و ... هر آنچه را که برای محافظت از شما در فضای مجازی نیاز است را در اختیار شما می گزارد.
بیت دیفندر داشته باشید و با خیال آسوده به دنیای مجازی وارد شوید.