ارتقا سایر نسخه ها به نسخه 2014

ارتقا به نسخه 2014


اگر شما از نسخه های 2011، 2012 یا 2013 بیت دیفندر استفاده می کنید، می توانید نرم افزار خود را بدون  پرداخت هیچ هزینه ای به نسخه 2014 ارتقاء دهید. فقط کافیست یکی از اقدامات زیر را انجام دهید:


1-    آن را مستقیم بر روی نرم افزار قبلی نصب نمایید. به هنگام نصب پیغامی به شما نمایش داده می شود و بیت دیفندر جدید نسخه قبلی را شناسایی می کند. برای پاکسازی نسخه قبلی گزینه Yes را انتخاب کنید. سپس کامپیوتر خود را راه اندازی مجدد نمایید و سایر مراحل نصب را دنبال کنید. 
اگر نسخه قبلی شما رجیستر شده باشد و کد لایسنس آن را قبلا وارد کرده باشید، بیت دیفندر جدید این کد را به خاطر می سپارد و دیگر نیازی به وارد کردن مجدد آن نمی باشد. (البته پیشنهاد ابل این است که کد لایسنس خود را یادداشت نمایید)

2-    نسخه قبلی را پاکسازی  کنید، کامپیوتر خود را راه انداری مجدد نمایید و نسخه جدید را نصب کنید. دقت داشته باشید که با این روش تنظیمات نسخه قبلی از بین می روند و به نسخه جدید منتقل نمی شوند. پس لطفا اگر روش اول جواب نداد از این روش اقدام نمایید.
برای پاکسازی بیت دیفندر می توانید به راحتی از ابزار زیر استفاده کنید:
http://www.bitdefender.com/uninstall

پس از خرید کد لایسنس معتبر بیت دیفندر می توانید محصول مورد نظر خود را از آدرس زیر و از وب سایت اصلی نرم افزار دانلود نموده و نصب کنید:
http://www.bitdefenderme.ir/Downloads


«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

آنتی ویروس امنیتی بیت دیفندر

به میلیون ها کاربر کامپیوتری که به نشان گرگ اژدهای بیت دیفندر اطمینان کرده اند بپیوندید و از امنیتی آرام لذت ببرید.

راه کارهای امنیتی بیت دیفندر طیف وسیعی از محصولات را برای فراهم کردن امنیتی آرام جهت کاربران خانگی، سازمان های متوسط و بزرگ فراهم کرده است. محصولات بیت دیفندر با امکاناتی نظیر ضد بدافزارها، آنتی ویروس، آنتی فیشینگ، کنترل والدین، دیواره آتش، پرداخت امن، کیف پول امن و ... هر آنچه را که برای محافظت از شما در فضای مجازی نیاز است را در اختیار شما می گزارد.
بیت دیفندر داشته باشید و با خیال آسوده به دنیای مجازی وارد شوید.