چگونه آنتی ویروس روی برخی از کلاینت ها موقتا غیر فعال می شود؟

راه حل: بر روی آیکون آنتی ویروس در Task bar کلیک راست کرده و گزینه‌ی Power user انتخاب می شود. پس از وارد کردن پسورد (که در قسمت Policy>General>setting در کنسول ست شده است.)، پنجره ای مانند شکل زیر باز می‌شود که می توان در آن تنظیمات مختلف آنتی ویروس (شامل غیر فعال کردن آن، تعریف exclusion و ...) را تغییر داد. به طور مثال برای غیر فعال کردن آنتی ویروس، مانند شکل (1) باید گزینه‌ی On access Scanning و Advanced Threat Control را غیر فعال کرد.

 

شکل 1. پنجره مربوط به Power user

 

ماژول Power User در موقع نصب بر روی کلاینت ها نصب شده است اما هنگامی که بر روی آیکون آنتی ویروس در Task bar کلیک راست میشود، گزینه Power User نمایش داده نمی شود، مشکل چیست؟

راه حل: باید در قسمت Policy در بخش General و زیر بخش Setting گزینه مربوط به Power User فعال شود و همچنین برای آن Password تنظیم شود.


«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

آنتی ویروس امنیتی بیت دیفندر

به میلیون ها کاربر کامپیوتری که به نشان گرگ اژدهای بیت دیفندر اطمینان کرده اند بپیوندید و از امنیتی آرام لذت ببرید.

راه کارهای امنیتی بیت دیفندر طیف وسیعی از محصولات را برای فراهم کردن امنیتی آرام جهت کاربران خانگی، سازمان های متوسط و بزرگ فراهم کرده است. محصولات بیت دیفندر با امکاناتی نظیر ضد بدافزارها، آنتی ویروس، آنتی فیشینگ، کنترل والدین، دیواره آتش، پرداخت امن، کیف پول امن و ... هر آنچه را که برای محافظت از شما در فضای مجازی نیاز است را در اختیار شما می گزارد.
بیت دیفندر داشته باشید و با خیال آسوده به دنیای مجازی وارد شوید.