راهنمای برندینگ

لوگوی بیت دیفندر آمیزه ای از پویایی، قدرت و شجاعت به همراه کنترل و تمرکز فوق العاده است که مسیر پیشرفت و تعالی برند را مشخص می کند.

نسخه های مختلف لوگوی بیت دیفندر

نسخه های مختلفی برای لوگوی بیت دیفندر طراحی شده که به صورت رنگی و سیاه و سفید با زمینه های روشن و تیره هستند و در کاربردهای مختلف می توان از آنها بطور مناسب استفاده نمود.نواحی امن در لوگوی بیت دیفندر

حاشیه لوگوی بیت دیفندر باید به اندازه حرف f (موجود در لوگو) خالی بوده و از هیچ شکل و نوشتاری در این حاشیه استفاده نشود (مثل آدرس سایت و غیره). همچنین استفاده از لوگو در جایی که بدلیل شلوغ بودن صفحه نتوان این حداقل فاصله را رعایت نمود ممنوع می باشد. به شکل زیر توجه کنید:
به دلیل نمایش بهتر لوگو، تنها استفاده از مدل های زیر مجاز بوده و استفاده از لوگو بصورت های دیگر ممنوع می باشد.


استفاده در کاربردهای اداری و سازمانی

عموما در تمامی کاربردهای اداری و سازمانی مثل کارت ویزیت، اوراق اداری، امضای ایمیل ها و غیره از لوگوی بیت دیفندر بصورت مشکی یا رنگی بر روی زمینه سفید و یا بصورت سفید روی زمینه قرمز یا مشکی استفاده می شود.استفاده در تبلیغات و بر روی محصولات

بر روی بسته بندی محصولات بیت دیفندر و یا در تبلیغات مختلف (سایت، تراکت و غیره)، از لوگوی بیت دیفندر بصورت سفید بر روی زمینه رنگی محصول به همراه افکت طیف تیره به روشن استفاده می شود.


به اشکال زیر توجه فرمائید:
کاربردهای ممنوعه !


استفاده از لوگوی بیت دیفندر در شرایطی که مانع از نمایش مناسب لوگو گردد، ممنوع می باشد. همچنین هر گونه تغییر شکل در لوگو و عدم رعایت حاشیه امن لوگو ممنوع می باشد. در زیر چند نمونه از کاربردهای نامناسب نمایش داده شده اند.شما می توانید تمامی نسخه های مجاز لوگوی بیت دیفندر را با فرمت Zip از اینجا دانلود نمایید. (حجم فایل 1.1 مگابایت)


«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

آنتی ویروس امنیتی بیت دیفندر

به میلیون ها کاربر کامپیوتری که به نشان گرگ اژدهای بیت دیفندر اطمینان کرده اند بپیوندید و از امنیتی آرام لذت ببرید.

راه کارهای امنیتی بیت دیفندر طیف وسیعی از محصولات را برای فراهم کردن امنیتی آرام جهت کاربران خانگی، سازمان های متوسط و بزرگ فراهم کرده است. محصولات بیت دیفندر با امکاناتی نظیر ضد بدافزارها، آنتی ویروس، آنتی فیشینگ، کنترل والدین، دیواره آتش، پرداخت امن، کیف پول امن و ... هر آنچه را که برای محافظت از شما در فضای مجازی نیاز است را در اختیار شما می گزارد.
بیت دیفندر داشته باشید و با خیال آسوده به دنیای مجازی وارد شوید.